Nadine seniorke 4. u Milanu

Ocjene: / 0
LošNajbolji

j

Na međunarodnom turniru ragbija 7 za žene u Milanu ragbijašice Nade zauzele su vrlo dobro 4. mjesto u konkurenciji 16 ženskih ekipa iz 6 europskih zemalja.

Prvog dana djevojke pod vodstvom trenera prof. Nikole Denića pobijedile su sve tri utakmice u svojoj D skupini i na taj način plasirale se među 4 najbolje momčadi turnira. U polufinalnom ogledu splitske djevojke izgubile su od ekipe Beer bone koja je i osvojila ovogodišnji turnir pobijedivši u finalu selekciju Gruzije. Kapa dolje splitskim djevojkama imajući u vidu da su praktično odigrale turnir sa osam igračica što je posebno došlo do izražaja drugog dana kad su se igrale izlučne utakmice za plasman. Naime pred curama je ciklus priprema reprezentacije pred nastup na EP u R-7, pa je trener poštedio igračice koje su u tretmanu oporavka od ozljeda.