Ocjene: / 0
LošNajbolji
Split, igralište Ragbi kluba Nada ( Stari plac), gledatelja 800.
Sudac: Giampero Salvi - vrlo dobar

Ljepotica za kraj. Ragbijaši Nade u prvom finalnom susretu zasluženo su pobijedili momčad iz Beograda. Nada je odlično otvorila susret zgodicima Matića i Slijepčevića da bi polovinom prvog poluvremena gosti stigli izjednačiti rezultat na 17:17. Splitska momčad zgodicima Popovića i Buzova odlazi na odmor s pristojnih 31:17.
U drugom poluvremenu Nada je pojačala obranu tako da gosti nisu više poentirali a zgodicima Ursića i Grubišića te odličnog Rubelja koji je pretvorio sve nadine zgoditke došla do konačnih 45 :17.

Nada za sedam dana putuje na drugu utakmicu u Beogradu 21.06. ali 28 poena razlike iz Splita garantira novi trofej u splitskim vitrinama.

Iako je cijela momčad igrala dobro treba izdvojiti otvarača Ursića te Rubelja koji je bio izvanredan te pogađao iz svih pozicija.
Pobjedom u posljednjem susretu na domaćem terenu Nada se na najljepši način odužila vjernoj publici koja ju je pratila tijekom ove uspješne proljetne sezone.

NADA : Buzov 5, Čulić, Borozan, Rubelj 15 , Slijepčević 5, Jerčić, Sablić, Blažević-Bandov kapetan, Antić, Ursić 5, Popović 5, Grubišić 5, Matić 5, Draganić, Šerić, Milanović Vrzić, Macan, Pavičić, Plazibat, Matulić i Vuković.

POBEDNIK: Vraneš, Simonović N., Kapor B. , Vuković M., Nikolić, Vuković G., Ristić, Rastovac 5, Simonovič, Kapor M. 7, Babić, Radulović, Pirković I. 5, Pirković S., Orlović, Đukić, Dragutinović, Marković, Isaki, Todorović