U18, Nada druga u sedmici

Ocjene: / 0
LošNajbolji

j Odigrano je Prvenstvo Hrvatske u ragbiju 7, za juniore do 18 godina(U18).

Osim Nade nastupili još Zagreb i Makarska Rivijera. Nada je loše otvorila turnir i u zadnjim minutama prve utakmice protiv domaćina izgubila 17-14.U drugoj utakmici puno bolja igra protiv favorita Zagreba i na koncu je odigrano neriješeno 12:12.Drugu utakmicu s Makarskom Rivijerom splićani lako pobijeđuju s 25:0.U odlučujućem dvoboju s Zagrebom (koji su obje utakmice s Makarskom pobijedili) Nada lošije otvara i gubi 5:0. Međutim brzo splitski mladići izjednačuju i samo 3 minute prije kraja vode s 17:5.Zagrebaši tada brzo igraju koriste greške nadinih igrača i 15.minuti postižu i pretvaraju zgoditak za 17:17. Tako titula prvaka odlazi u Zagreb i mi im ovim putem čestitamo. Bravo i za nadine juniore koji su se iz utakmice u utakmicu dizali međutim pri pretvaranjima i u samim završecima utakmica nedostajalo je vise koncentracije. U studenom je nova prilika za osvajanjem Kupa Hrvatske u ragbiju 15 i vjerujemo da će to tada juniori podignuti formu i donijeti Kup u Split.

Za Nadu su igrali: M.Šarić, Knezović, Rudić, Žunić, Vuko, Abramušić, Markić, Ivica, Perišin, Frlan, Šutić i Boljat.Trener Luka Bjelanović.