U16: Makarska osvojila Kup Hrvatske

Ocjene: / 0
LošNajbolji

j Prava drama odigravala se na završnom turniru kadeta za Kup Hrvatske.

U prvoj utakmici turnira Makarska rivijera pobijedila je momčad Zagreba rezultatom 26:0. Svih 26 poena momčad Makarske rivijere postigla je u drugom poluvremenu utakmice.
Drugi susret između RK Nada i RK Makarska rivijera završio je za ragbi vrlo neobičnim rezultatom 0:0.
U trećem odlučujućem susretu Nada je protiv momčadi Zagreba lovila razliku + 26 . Sedam minuta prije kraja susreta splitska momčad imala je prednost 21 :0 i mogućnost da s još jednim zgoditkom stigne do željene razlike i vrijednog trofeja.
Međutim momčad Zagreba uspjela se obraniti te je titula Kupa Hrvatske pripala momčadi Makarske rivijere.

Za Nadu su igrali: Galić, Perišin, Perajica,Miletić,Šarić,Frlan, Boljat, Knezović, Abramušić, Vuko, Ercegović, Jurić, Markić, Šutić, Ivica, rudić, Vuković, Samardžić, Starčević, Vuković, Plazibat, Mojsović. Trener Ante Olujić.