U16, Nada prvak

j

U nedjelju, 28.05.2017 odigrano je Prvenstvo Hrvatske za kadete do 16 godina.

Na turniru su nastupile ekipe Mladosti, Zagreba te domaćina Nade.

U prvoj utakmici Mladost je s 41:0 pobijedila Zagreba koji je imao hendikep malog broja igrača.

U ljepotici dana izmedu Nade i Mladosti domaćini na samom početku utakmice postižu zgoditak preko Mitra, a kojeg pretvara Ivica za 7:0 što je ujedno bio i tezultat prvog dijela.
U nastavku igre Mladost iz donjeg skupa Nade krade loptu i postiže zgoditak i pretvaranje za 7:7.
Nada opet pojačava i postiže zgoditak i pretvaranje za 14:7. Mladost tada po istom scenariju 3 minute prije kraja postiže zgoditka za 14:12.

Tada još jednom Nada ubacuje u veću brzinu i minutu prije kraja postiže zgoditak za konačnih 21:12.

U trećoj utakmici Nada opuštenom igra i na poluvremenu vodi s 10:0. U nastavku igre Zagreb smanjuje na 10:7, a tada Nada ponovno pritišće međutim uslijed ozljede i malog broja igrača Zagreba sudac svira kraj susreta i zasluženu pobjedu Nade.